Kurtki zimowe damskie plus size należą do bardzo poszukiwanych ubrań szczególnie w sezonie jesienno – zimowym. Panie bowiem często narzekają, że w popularnych sklepach nie mogą znaleźć ciekawych, oryginalnych modeli, które spełniałyby ich potrzeby. W związku z tym, panie te często kupują kurtki albo bardzo drogie (od zagranicznych marek) albo takie, które niekoniecznie im opowiadają pod względem estetycznym. Ile więc może kosztować porządna i ładna kurtka zimowa dla pań plus size? I gdzie najlepiej szukać takiego modelu? Podpowiadamy poniżej.

Kurtki zimowe damskie plus size

Kurtki zimowe damskie plus size mogą być stylowe, eleganckie, klasyczne, jak i bardzo oryginalne. Trzeba tylko wiedzieć, gdzie takich modeli szukać. Panie, które chcą postawić na wysoką jakość powinny zrezygnować z zakupu w popularnych i dobrze znanych sieciówkach i postawić na mniejsze butiki lub sklepy od znanych projektantów odzieży. Takie kurtki zimowe damskie plus size wówczas będą oryginalne i posiadać będą ciekawe dodatki, które nadadzą naszej stylizacji charakteru i klasy. Do takich modnych drobiazgów zaliczają się np.: wszelkie marszczenia, hafty, ozdoby koronkowe, cekiny, dżety, nity, futra, frędzle itp.

Ile warto wydać na dobrą kurtkę?


Kurtki zimowe damskie plus size mogą kosztować od 100 zł do nawet kilku tysięcy złotych. Jeżeli chcemy postawić na model, który ponosimy kilka sezonów i który dobrze będzie prezentował się niezależnie od obowiązujących trendów zdecydowanie warto wydać na niego „trochę więcej”. Taki model w sprawdzonym sklepie internetowym Brendi.pl z odzieżą wierzchnią będzie kosztował od około 200 zł do 400 zł. Panie powinny postawić w tym przypadku na klasykę i wybrać np. kurtki skórzane lub kurtki z naturalnych, ciepłych materiałów. W takiej odzieży żadna zima nam niestraszna i nie trzeba się obawiać, iż będziemy się czuły w niej niekomorowanie i niewygodnie. Warto polować na dobre jakościowo kurtki na wyprzedażach. Szczególnie w okresie wakacyjnym mnóstwo sklepów wyprzedaje zeszłoroczne kolekcje i dobrą kurtkę można wtedy kupić nawet o 50% taniej.